Wybór książek w ramach grantu z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

8 kwiecień 2024
Głosujmy odpowiedzialnie

Wczoraj odbyły się w Polsce Wybory Samorządowe, a dziś przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły zebrali głosy uczniów klas I-III na propozycje książek do zakupu w ramach grantu z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Akcja miała na celu uwzględnienie uczniowskich propozycji wzbogacenia księgozbioru biblioteki, ale też uświadomienie, że udział w głosowaniach nadaje kształt ważnym sprawom.

Panie polonistki zebrały propozycje książek do zakupu w klasach starszych. Lista książek zawiera również rekomendacje nauczycieli, bibliotekarzy oraz przedstawicieli wydawnictw ze szkoleń metodycznych.

Lista zostanie przedstawiona do zatwierdzenia Radzie Rodziców, Samorządowi Uczniowskiemu oraz bibliotece miejskiej.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2024-04-08 19:31:54)