Witamy wiosnę w PSP 4

22 marzec 2024
Dzień dobry Wiosno! 21 marca powitaliśmy uroczyście nadejście wiosny.
Tego dnia wszyscy wybraliśmy się do Kędzierzyna Koźla do kina. Do wyboru mieliśmy 2 filmy: Kung Fu Panda 4 oraz Za duży na bajki 2.
Po powrocie do szkoły uczestniczyliśmy w apelu podsumowującym I półrocze nauki.
Pani dyrektor pogratulowała uczniom, którym udało się uzyskać wysoką średnią ocen i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie, a potem każdy z nich mógł wylosować sobie nagrodę.
Następnie nagrody dostali również siatkarze, koszykarze, koszykarki i szczypiornistki - za swoje duże osiągnięcia sportowe.
Nagrodzeni zostali także uczniowie biorący udział w wojewódzkich konkursach przedmiotowych, religijnym oraz recytatorskim, a wśród nich dwójka finalistów w konkursie z języka polskiego - Maja Papajanakis oraz Wojciech Wiora.
Panie polonistki podsumowały konkursy z okazji Dnia Języka Ojczystego. Zwycięzcy konkursu indywidualnego otrzymali piątkę z języka polskiego oraz słodki upominek. Najlepszą w języku polskim klasą została 5a.
Panie matematyczki podsumowały Dzień Liczby Pi. Zwycięzcy konkursu na najlepszy plakat z kół i okręgów otrzymali nagrody, które bardzo się im podobały.
Na koniec obejrzeliśmy filmik "Wiosna w naszej szkole" przygotowany przez uczestników koła filmowego: Wiosna

Wszystko uwieczniliśmy na zdjęciach:  Witamy_wiosne_w_PSP_4

Zdjęcia zostały wykonane sprzętem pozyskanym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2024-03-22 13:17:21)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2024-03-25 15:51:26)
Liczba odwiedzin: 220892