"Strzelecki TUS"

7 maj 2024
W kwietniu zakończyły się w naszej szkole zajęcia z projektu "Strzelecki TUS". Projekt finansowany był przez Samorząd Województwa Opolskiego, a realizowany przez Strzeleckie Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Edukacji Lokalnej.
Młodzi ludzie pracując i bawiąc z rówieśnikami kształtowali umiejętności funkcjonowania i współpracy w grupie, budowali pozytywny obraz siebie, rozwijali empatię oraz zdolności radzenia sobie z emocjami własnymi i innych, a także rozwijali umiejętności dbania o własne zdrowie i bezpieczeństwo. Na zajęciach uczniowie chętnie wykonywali zadania i ćwiczenia z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, zabawy ruchowe, dydaktyczne, plastyczne. Uczyli się odgrywania scenek czy wykonywali ciekawe karty pracy.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2024-05-07 15:55:19)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2024-05-07 15:59:10)