Projekt Strzelecki TUS w PSP 4

2 kwiecień 2024
Minął kolejny miesiąc realizacji w naszej szkole zajęć w ramach projektu „Strzelecki TUS” .
W marcu uczniowie klas I-III intensywnie rozwijali umiejętności emocjonalno- społeczne pracując i bawiąc się z rówieśnikami. Młodzi ludzie kształtowali umiejętności funkcjonowania i współpracy w grupie, budowali pozytywny obraz siebie, rozwijali empatię oraz zdolności radzenia sobie z emocjami własnymi i innych, odkrywali swoje mocne i słabe strony.

Na zajęciach wykorzystywany jest programu multimedialny „Moc emocji”, który wspiera rozwój emocjonalno-społeczny uczniów i jednocześnie uatrakcyjnia spotkania poprzez filmiki edukacyjne, zadania i ćwiczenia z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, zabawy ruchowe, dydaktyczne czy plastyczne.

Projekt finansowany jest przez Samorząd Województwa Opolskiego, a realizowany przez Strzeleckie Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Edukacji Lokalnej.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2024-04-02 11:19:14)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2024-04-02 14:08:21)