Pomagając innym, pomagamy sobie

26 marzec 2024
Czas przygotowań do Wielkanocy sprzyja refleksji nad tym, że warto pomagać potrzebującym.

W ramach akcji „Podziel się posiłkiem”, która miała miejsce w 15-16 marca, wolontariusze uzbierali łącznie 997,8 kg żywności. Z naszej szkoły w zbiórkę zaangażowanych było dwudziestu czterech wolontariuszy z klas VI-VIII. Żywność została przekazana Stowarzyszeniu „Barka”.

Życzymy beztroskich, radosnych i słonecznych Świąt Wielkanocnych!

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2024-03-26 17:18:08)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2024-03-26 17:26:28)
Liczba odwiedzin: 220883