POWIATOWE SPOTKANIE DLA NAUCZYCIELI E-TWINNING I ERASMUS

3 kwiecień 2024
18 marca 2024 w Gminnym Zarządzie Oświaty odbyło się w ramach Dobrych Praktyk drugie spotkanie e-twinning i Erasmus.
Podczas spotkania pani Ewa Stanuch-Dyduch przedstawiła metody pracy z dziećmi, które zaobserwowała podczas wyjazdu do Turcji i Hiszpanii oraz podzieliła się spostrzeżeniami dotyczącymi pracy szkół partnerskich w trakcie realizacji projektu Erasmus + „The key to the strong child- social and emotional learning”. W drugiej części spotkania pani Edyta Bieniek, ambasadorka e-twinning w województwie opolskim, zaprezentowała działanie platformy school education oraz ciekawe aplikacje, które warto poznać przy realizacji projektów etwinning. Spotkanie zaowocowało ciekawymi spostrzeżeniami i propozycją trzeciego spotkania, które odbędzie się po wyjeździe naszych nauczycieli do Rumunii.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2024-04-03 21:30:48)