Projekty

„Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Strzelcach Opolskich uczestniczy w projekcie „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

 W ramach projektu Gmina Strzelce Opolskie zakupiła 63 laptopy, które zostały przekazane szkołom podstawowym.

Program finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Zakupiony sprzęt, który w przyszłości służyć będzie szkole, w chwili obecnej pozwala na lepsze zabezpieczenie potrzeb uczniów w zakresie dostępu do nauki zdalnej. Projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem.

1. Dokumentacja zdjęciowa promocji projektu  ” Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”

2. Klauzula informacyjna DO PROJEKTU ” Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”:

klauzula informacyjna Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego

 

 

Aktywna Tablica

Szkoła uczestniczy w programie rządowym „Aktywna Tablica”. Dzięki udziałowi w programie  wyposażono salę lekcyjną w nowoczesną tablicę interaktywną Newline, projektor multimedialny Epson, zestaw głośnikowy Apart, dzięki którym zajęcia lekcyjne prowadzone są w oparciu o technologię informacyjno-komunikacyjną.

 

Harmonogram działań międzyszkolnej sieci współpracy w programie Aktywna Tablica:

AKTYWNA TABLICA – ZAJECIA


Herb-Ustawowy

Nasz adres:


PSP Nr 4
ul. Sosnowa 3
47-100 Strzelce Opolskie
tel. 77 40 49 210
email: sekretariat@psp4.strzelceopolskie.edu.pl