Koło Fotograficzne

5 października naszą szkołę odwiedziła pani fotograf Ewelina Urbańczyk, która poprowadziła wspólnie z p. Joanną Bednarek zajęcia koła fotograficznego. Uczniowie poznali różnice pomiędzy aparatem analogowym a cyfrowym, uczyli się rozpoznawać obiektywy oraz poznali specyfikę pracy fotografa. Pani Ewelina opowiedziała o swoich fotograficznych przygodach oraz udzieliła uczniom kilka wskazówek, jak robić zdjęcia.

Gorąco dziękujemy p. Urbańczyk za podzielenie się wiedzą z uczestnikami koła. Zajęcia były bardzo interesujące. Mamy nadzieję, że będzie pani częstym gościem w naszej szkole.


Opublikowano 03, Paź, 2010 / Kategoria: Aktualności

Herb-Ustawowy

Nasz adres:


PSP Nr 4
ul. Sosnowa 3
47-100 Strzelce Opolskie
tel. 77 40 49 210
email: sekretariat@psp4.strzelceopolskie.edu.pl