Sukcesy w Konkursie Wiedzy o Mniejszości Niemieckiej.

10 marca odbyły się w naszej szkole eliminacje do IX Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Mniejszości Niemieckiej. Dwoje naszych uczniów: Magdalena Nocoń z klasy 4a i Jacek Dombrowski z klasy 5a zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego, który odbył się 2 kwietnia w Komprachcicach. Zarówno Magda, jak i Jacek zdobyli tytuł najlepszych finalistów i w ramach nagrody wyjeżdżają 14 czerwca na edukacyjną wycieczkę do stolicy Austrii – Wiednia. Konkurs realizowany jest przez biuro poselskie pana Ryszarda Galli, a my niebawem zaczynamy przygotowania do wzięcia udziału w X edycji konkursu w przyszłym roku!

rpt


Opublikowano 27, Maj, 2019 / Kategoria: Aktualności, Konkursy

Herb-Ustawowy

Nasz adres:


PSP Nr 4
ul. Sosnowa 3
47-100 Strzelce Opolskie
tel. 77 40 49 210
email: sekretariat@psp4.strzelceopolskie.edu.pl